Kategorijos

Kaip gauti pasiūlymą?

Sveiki užsukę į Doroterma.lt svetainę! Pasiūlymui gauti yra trys būdai:

  1. Prekių krepšelį formuojate Jūs patys. Mūsų svetainėje susirinkę norimas prekes į krepšelį, nesate įpareigoti jas iš karto pirkti – galite tiesiog pateikti klausimą apie prekę ar jų rinkinį, sužinoti pristatymo terminą ar gauti papildomos informacijos. Peržvelgsime Jūsų užklausimą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime, pateikdami informaciją apie prekių pristatymo terminą, galutinę kainą bei prekių pristatymo/atsiėmimo sąlygas.

  2. Prekių krepšelį formuojame mes. Jeigu turite sudarytą medžiagų žiniaraštį ir norite gauti kainų pasiūlymą – krepšelį surinksime už Jus! Jums tereikia atsiųsti mums laišką ir prisegti turimą žiniaraščio failą ar skenuotą kopiją.

  3. Bendraujame ir išsiaiškiname poreikį. Dirbame nuo pirmadienio iki penktadienio, 8-17 val. Telefonas informacijai: +37061011991 El. paštas: info@doroterma.lt

DĖMESIO! Eksportuojame prekes į reikiamą šalį. Jeigu dirbate už Lietuvos ribų ir reikalingos prekės, mes galime išsiųsti prekes Jums ir paruošti visus reikalingus dokumentus. Eksporto klausimais kreipkitės el. paštu bagdonas@doroterma.lt (РУССКИЙ ЯЗЫК / ENGLISH LANGUAGE)